کاربر گرامی ؛ لطفاً موارد زیر را برای استفاده بهتر از امکانات وندر با دقت مطالعه کنید.

ورود شما به قسمت عضویت وب‌سایت وندر هنگام خرید ، استفاده از برنامه‌های تخفیف و سایر امکانات سایت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن تمام شرایط ، قوانین و امکانات فروشگاه اینترنتی وندر است .

ثبت سفارش شما در هر زمان هم به معنای پذیرفتن کامل تمام شرایط و قوانین وندر از سوی شماست .

قوانین عمومی استفاده از فروشگاه اینترنتی وندر

همه قوانین و اصول فروشگاه اینترنتی وندر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است .

از سوی دیگر اعضای سایت نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با عضویت سایت خواهند بود .

اگر زمانی قوانین ، امکانات و سرویس‌های فروشگاه اینترنتی وندر دچار تغییر شوند ، تغییرات در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهند شد .

استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرفتن کلیه تغییرات است .

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیش فاکتور به وسیله ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای وندر محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند یا منتظر موجود شدن دوباره کالا در سایت باشد.

ممکن است ایمیل مربوط به سفارش شما به هر دلیلی در بخش صندوق ایمیل (Inbox) قرار نگیرد، در صورت بروز این مشکل بخش هرزنامه (Spam  ) ایمیل خود را چک نمایید .

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 72 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود یا آپدیت نبودن قیمت کالای های درج شده در هر تاریخ و ساعت از سفارش در سایت ،حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای وندر محفوظ است. بدیهی است در اسرع وقت وجوه دریافتی به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز می شود.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

امکان پرداخت در محل برای سفارش‌هایی که از طریق پست ارسال می‌شوند وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش‌ها از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شود.

سیاست‏‌ های رعایت حریم شخصی

وندر حریم خصوصی کاربران خود را محترم شمرده و بر حفظ اطلاعات شخصی آنها تاکید ویژه‌ای دارد .

شما برای خرید محصولات وندر نیاز به ایجاد حساب کاربری دارید،حسابی که اطلاعات شخصی شما را دریافت می‌کند .

اما نگران نباشید ، تمامی اطلاعات شما از اسرار خانواده وندراست .

شماره تماس ، آدرس و ایمیل شما برای ارسال درست محصولات و خدمات پس از فروش آنها مورد استفاده‌ قرار می‌گیرند . ایمیل شما تنها در صورتی‌که علاقمند باشید برای ارسال خبرنامه وندر استفاده خواهد شد تا از این طریق بیشتر و بهتر با شما در تماس باشیم . ناگفته نماند هر زمان که بخواهید امکان انصراف از دریافت خبرنامه وجود خواهد داشت.